+48 17 22 96 606 | sekretariat@chmielnik.pl

Święto Gminy Chmielnik 2018


autor: B.Wojnarowicz-Hondz
Święto Gminy Chmielnik 2018 

Święto Gminy Chmielnik 2018 mamy już za sobą, mamy też te ulotne chwile zatrzymane w kadrze. W tym toku gościliśmy Orkiestrę Dętą działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Błażowej, założycieli Stowarzyszenia Storat wraz ich czworonożnymi podopiecznymi, duet freestylowy BallWizards, pomysłodawczynię projektu Wkręceni w zdrowie, osoby które należą do aktywnej grupy Borówkowa Zumba, zespoły śpiewacze Pogórzanie i Górzanie oraz młodych, a nawet bardzo młodych wokalistów-amatorów. Akcentem nawiązującym do obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości był konkurs na Najsmaczniejsze Biało-Czerwone Ciasto w którym udział wzięły Koła Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszenie Promocji I Rozwoju Wola Rafałowska "Nasza Wola"
Dla dzieci o atrakcje zadbali: młodzieżowi animatorzy z grupy SKM - Strefa Kultury Młodzieżowej, sportowcy z Diamond Team, firma Festynowo - Rzeszów Mateusz Peszko.
Dziękujemy naszym sponsorom Firmie Profibud z Chmielnika, Bankowi Spółdzielczemu w Tyczenie oddział w Chmielniku i Delikatesom Centrum w Chmielniku.
Ponadto dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Błędowej Tyczyńskiej, strażakom z OSP Chmielnik i sołtysowi sołectwa Zabratówka.
Najmocniej dziękujemy Państwu, którzy spędzili ten niedzielny czas z nami.

Święto Gminy Chmielnik 2018 - galeria zdjęć
2018 Gmina Chmielnik.
Wszelkie prasza zastrzeżone
  • Data aktualizacji: 2021-01-26 13:57
  • |
  • Licznik odwiedzin: 729 443